Użytkownik: Hasło:
Pierwsze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Miłośników Lotnictwa Wojskowego "Krzesiny" 19.04.2008


W dniu 19 kwietnia 2008 roku odbyło się Pierwsze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Miłośników Lotnictwa Wojskowego "Krzesiny". Po spotkaniu założycielskim i zarejestrowaniu Stowarzyszenia w sądzie, nadszedł czas na normalną pracę. Frekwencja nie była za duża, ale początki są zawsze trudne. Poza tym spotkanie jak zwykle przebiegało w przyjaznej i radosnej atmosferze.


Samo zebranie zostało podzielone na trzy zasadnicze części:
  • część pierwsza to sprawozdanie zarządu z dotychczasowych prac, prezes omówił dotychczasowe działania Stowarzyszenia takie jak wystawy, obsługę fotoreporterską, spotkania zarządu, zaistnienie Stowarzyszenia w mediach i inne ważne sprawy  • część druga to określenie planu działania Stowarzyszenia w przyszłości, podział na grupy tematyczne oraz wybór opiekunów
  • część trzecia dotyczyła wybory klorystyki logo Stowarzyszenia, było to szeroko omawiane i dyskutowane na forum, pozostała tylko kwestia kolorów, ale i ją udało się ustalić bez większych problemów.

Wolne wnioski oraz sugestie były zgłaszane w trakcie spotkania, podczas omawiania kolejnych tematów. Jak się okazało spraw do omówienia i pomysłów było na tyle dużo, że spotkanie się przeciągnęło i nie wszyscy mogli pozostać do końca. Cieszy jednak fakt, że pomysłów i zapału nie brakuje.
Krzysztof "Suter" Suterski