Użytkownik: Hasło:
Fotografia lotnicza


Fotografia lotnicza jest chyba najszerzej reprezentowaną dziedziną okołolotniczych hobby wśród członków naszego Stowarzyszenia. W mniejszym lub większym stopniu można powiedzieć, że - poza wyjątkami - fotografowania samolotów spróbował każdy entuzjasta lotnictwa z SMLW "Krzesiny". Jest to też takie hobby, którego uprawianie łączy się z zasadniczym celem działalności Stowarzyszenia - promowaniem Sił Powietrznych.

W tym dziale będziemy próbowali przybliżyć zainteresowanym tematykę fotografii lotniczej, jej rodzaje, techniki, sprzęt który będzie nam potrzebny. Postaramy sie też omawiać konkretne zdjęcia, by na ich przykładzie wzajemnie uczyć się i rozwijać nasze hobby.

Nieodłącznym elementem tego działu jest galeria fotografii lotniczej członków Stowarzyszenia, zebraliśmy w niej zdjęcia wykonane zarówno na stowarzyszeniowych wypadach do baz lotniczych jak i "ustrzelone" indywidualnie, pod płotami lotnisk czy na lotniczych pokazach. Po za galerią na naszej stronie nasze fotografie można też oglądać - dzięki gościnności witryny www.lotniczapolska.pl - pod TYM adresem.

Piotr "Bzik" Łysakowski